Hranické hry bez hranic

23. 06. 2022     sekce: Úspěchy žáků     autor: Jitka Peřinová     tisk: tisk článku

Příjemné letní počasí nás přivítalo dne 22. června v hranických kasárnách generála Zahálky na již 21. ročníku soutěže „Hranické hry bez hranic". Zatímco všichni návštěvníci si užívali den plný techniky, ukázek a aktivit IZS, naše sportovce čekalo soutěžní klání v rozmanitých sportovních disciplínách. Celkem 9 družstev ze základních škol Hranic a okolí soutěžilo v šestičlenných týmech o pohár velitele 71. mechanizovaného praporu. Naši školu reprezentovali:

• Pavel Adler
  • Vladimír Hýža
  • Šimon Konečný
  • Leona Stržínková
  • Andrea Šímová
  • Tobiáš Jan Večerek

Tito zkušení sportovci se nenechali zaskočit hodem granátem na cíl, prověřením paměti, lezením po provazovém žebříku, překážkovou dráhou, střelbou na střeleckém trenažeru, štafetovým člunkovým během s medicinbalem v písku ani šplhem na tyči s přírazem. Absolutním rekordmanem ve skoku do výšky sounož se stal Vladimír Hýža se svým výskokem 130 cm, což je opravdu chvályhodný výkon. V pravé poledne proběhl nástup družstev a vyhodnocení soutěží.

Naši sportovci předvedli znamenité výkony a obsadili krásné 3. místo.

Děkujeme všem za reprezentaci školy a přejeme další sportovní úspěchy.